LEHEKONTEINER TULEB TAAS!
2. maist kuni 6. maini ootab tähtverelaste biolagunevat aiaprahti konteiner 6 tee ristis, harjumuspärases paigas. Konteinerisse võib tuua lehti, lillevarsi ja muud lagunevat aiaprahti, mis oma kompostikasti enam ära ei mahu. Konteineri lisatühjendused toimuvad hommikuti teisipäeval, 3. mail ja neljapäeval, 5. mail. Konteiner viiakse ära reedel, 6. mail enne tööpäeva lõppu.

LISAKS on  tänavu esmakordselt võimalik tellida aiajäätmete äravedu otse koduväravast. Selle kohta leiab täpsemat infot siit.

Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biojäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde kotti.

Hea linnaosa elanik, palun anna meile teada, kui konteiner on täitunud ja vajab varasemat tühjendamist! Kirjuta meile: tahtvereselts@gmail.com või helista 5199 5445 (Liina).
Hoidkem ühiselt meie elukeskkonna ilusa ja puhtana!

Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Täname toetuse eest Tartu linna.