9.-13. novembril (esmaspäevast reedeni) ootab tähtverelaste biolagunevat aiaprahti konteiner 6 tee ristis, harjumuspärases paigas. Konteinerisse võib tuua lehti, lillevarsi ja muud biolagunevat aiaprahti.
Tänavu pikendame lehekonteineri  viibimisaega Tähtveres  kahelt päevalt viie päevani. Ikka selleks, et kõik saaksid koroonaajale vastavalt hajutatult ja ohutult oma üleliigse aiaprahi ära tuua.

Lehekonteiner saabub   E 09.11.2020 kl 9.00.
Konteineri tühjendused toimuvad:
T 10.11 kl 9
K 11.11 kl 9
N 12.11 kl 9
R 13.11 kl 9
R13.11 kl 16
NB! Konteineri kõrvale tühjendamata prügikotte ladustada POLE LUBATUD!

Hea linnaosa elanik, palun anna meile teada, kui konteiner on täitunud ja vajab varasemat tühjendamist! 

Kirjuta meile: tahtvereselts@gmail.com või helista 5544 524 (Triinu) või 5199 5445 (Liina)
Hoiame  ühiselt meie elukeskkonna ilusa ja puhtana.

Meeldetuletuseks: konteinerisse ei sobi suured oksad, plastikkotid, autokummid, mikrolaineahjud ja muu olmesodi, mille konteinerisse sattumisel peame selle trahviraha seltsiga ühiselt kinni maksma. Olgem siis vahvad ja pangem konteinerisse vaid biojäätmeid! Raputage lehekotid konteinerisse tühjaks ja visake prügikotid konteineri juurde paigutatud suurde kotti.

Paneme üheskoos Tähtvere särama!
Täname toetuse eest Tartu linna.